Bieżące informacje

Policjanci i pracownicy służb sanitarnych sprawdzali czy są przestrzegane obowiązujące zasady bezpieczeństwa epidemicznego

Data publikacji 12.01.2021

Policjanci i służby sanitarne nadal sprawdzają jak mieszkańcy powiatu kłodzkiego stosują się do obowiązujących obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemią Covid-19. Kontrolowali obiekty rekreacyjne i wypoczynkowe w powiecie kłodzkim.

Policjanci wspólnie z pracownikami sanepidu sprawdzają w obiektach wypoczynkowych, handlowych i rekreacyjnych w powiecie kłodzkim, czy właściciele i pracownicy stosują się  do obowiązujących obostrzeń.

W obiektach rekreacyjnych, sprawdzają, czy nie przebywają tam osoby postronne i czy właściciele stosują się do obowiązujących obecnie  ograniczeń związanych z zagrożeniem epidemią COVID-19. Natomiast w punktach handlowych zwracają uwagę na to , czy są one wyposażone w środki dezynfekcyjne, czy jest prawidłowe oznakowanie oraz czy klienci i sprzedawcy  stosują się do nakazu noszenia maseczek lub przyłbic.

Planowane są kolejne kontrole na terenie powiatu kłodzkiego. Pamiętajmy, że wprowadzone przepisy służą ochronie zdrowia i życia nas wszystkich. Policjanci ponownie apelują o przestrzeganie obowiązujących obostrzeń.

Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku

podinspektor Wioletta Martuszewska

 

 

Powrót na górę strony
Polska Policja