Bieżące informacje

Policjanci w lodówce znaleźli narkotyki, które ukryte były w opakowaniu po lekarstwach

Data publikacji 12.01.2021

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania mieszkania, funkcjonariusze ujawnili amfetaminę znajdującą się w lodówce. Policjanci ujawnione narkotyki zabezpieczyli, a mężczyzna usłyszał już zarzut. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci na terenie powiatu kłodzkiego, w wyniku przeprowadzonych czynności, ustalili i zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Z ich ustaleń wynikało, że 54-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego posiada środki odurzające. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze ujawnili w lodówce  blisko 50 porcji amfetaminy. Narkotyki znajdowały się w opakowaniu po lekarstwach. 54-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego został zatrzymany przez funkcjonariuszy Policji.

Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Okazało sie, że 54-latek był już karany za przestępczość narkotykową. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności całej sprawy, w tym skąd zatrzymany miał narkotyki Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

 

Oficer Prasowy KPP w Kłodzku
podinspektor Wioletta Martuszewska

Powrót na górę strony
Polska Policja