Bieżące informacje

Spotkanie z seniorami w serwisie YOUTUBE już 1 marca. Skorzystaj z linku w komunikacie

Data publikacji 23.02.2021

Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa w jednym czasie. Funkcjonariusze z kłodzkiej komendy cykl spotkań rozpoczną 1 marca w godz. 9.00 – 9.30.

Pierwsze spotkanie w sieci na żywo z seniorami prowadzić będą policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Celem działań jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, taki jak oszustwa, kradzieże  rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w  takim spotkaniu profilaktycznym uzyskają pakiet informacji, do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na danym terenie, jak również będą mogli zadawać pytania, na które w trakcie spotkania  odpowiedzą policjanci.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z policjantami, które odbędzie się już   1marca 2021 roku w godzinach 9.00-9.30  w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku  pod linkiem zapraszamy na spotkanie online KPP w Kłodzku

 

Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku
podinspektor Wioletta Martuszewska

 

Powrót na górę strony
Polska Policja