Bieżące informacje

Za nami kolejne spotkanie z seniorami w serwisie YOUTUBE, które odbyło się 7 czerwca

Data publikacji 07.06.2021

Za nami kolejne spotkanie z seniorami w sieci na żywo, które odbyło się 7 czerwca br. o godzinie 9.00. Spotkanie prowadzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Spotkanie odbyło się w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Za nami kolejne spotkanie w sieci na żywo z seniorami. Prowadził je młodszy aspirant Filip Paszczyk  z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku oraz oficer prasowy podinspektor Wioletta Martuszewska.  Celem działań prewencyjnych jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje oraz podniesienie ich świadomości w zakresie  swojego bezpieczeństwa. Przypomnijmy, że koncepcja "Senior Online" to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa w jednym czasie, których celem jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby starsze stają się ofiarami przestępstwa.

Spotkanie można zobaczyć w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku pod linkiem:

spotknie z seniorami na YouTube

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w przyszłym miesiącu w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. 

 

Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku

podinspektor Wioletta Martuszewska

Powrót na górę strony
Polska Policja