Bieżące informacje

KOMUNIKAT POLICJI – JUTRO MOŻLIWE UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM NA TERENIE POWIATU KŁODZKIEGO

Data publikacji 08.02.2024

Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku informuje, że w piątek 9 lutego od godziny 10.00 –15 na terenie powiatu kłodzkiego, związku z ogólnopolskim protestem rolników mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na drogach. Policjanci zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wydawanych poleceń osób uprawnionych do kierowania ruchem.

Jutro kierujący pojazdami muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym w związku z zaplanowanym protestem rolników. Dlatego w miarę możliwości prosimy o korzystanie z innych, alternatywnych tras.

Spodziewane utrudnienia :

* Kudowa - Zdrój w godz. 10:00-15:00, od stacji benzynowej Circle (ul. Słone  w Kudowie -Zdroju) do stacji BP( ul. Główna w Kudowie - Zdroju) wzdłuż trasy K8.

* Kłodzko w godz. 10:00 -13:00, od pasa drogi K-8 od ul. Warty (do miejscowości Boguszyn).

Ponadto utrudnienia w ruchu drogowym mogą wystąpić na drodze  K-8 od stacji paliw Orlen – Boguszyn do stacji paliw Orlen – Szalejów Dolny.

Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność na trasach przejazdów, gdzie spodziewane jest spowolnienie ruchu drogowego. Dlatego też w tym czasie  zachęcamy do wybierania alternatywnych tras lub zmiany terminu podróży, gdy jest to możliwe.

 

Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku

podinspektor Wioletta Martuszewska

Powrót na górę strony