Bieżące informacje

ROZŁOŻYŁ KONKURENCJĘ NA ŁOPATKI

Data publikacji 17.06.2024

Aspirant Adrian Stukus z Komisariatu Policji w Nowej Rudzie dwukrotnie na podium Mistrzostw Polski Służ Mundurowych w Mińsku Mazowieckim. Dolnośląscy policjanci już nie raz udowadniali, że oprócz służby ważne są dla nich również sportowe pasje, które realizują w czasie wolnym. Osiągnięty sukces to efekt samodyscypliny, wielu godzin na macie, sparingów, ćwiczeń siłowych i odpowiedniej diety. Naszemu koledze gratulujemy i kibicujemy podczas kolejnych zawodów.

Nasz kolega przygodę ze sportami walki rozpoczął jeszcze w 2014 roku. Swoje treningi zaczął od Krav Magi aby po niespełna dwóch latach zaangażować się w doskonalenie MMA, Brazylijskim Jiu Jitsu oraz europejskiego systemu samoobrony Defendo,

Do swojego sportowego portfolio Adrian może zaliczyć udział w wielu zawodach. I tak w 2017 roku Nasz kolega jako reprezentant „Bebson Gold Team Bielawa” w amatorskiej lidze MMA w Poznaniu zajął trzecie miejsce. Natomiast od 2024 roku Adrian reprezentuje klub „Gladiator Fight Club” w Kłodzku gdzie stale podnosi swoje kwalifikacje w sportach walki.

W tym miejscy warto wspomnieć, że Nasz kolega od niemal 10 lat jest instruktorem taktyk i technik interwencji policyjnych.

Jednak Adrian nie zwalnia tempa. Na Mistrzostwach Polski Służ Mundurowych w Mińsku Mazowieckim Nasz kolega zdobył pierwsze miejsce w kategorii GI (kimona) białe – 88, 3 kg oraz drugi miejsce w kategorii NO GI (kimona) białe – 85, 5 kg. Warto dodać, że w zmaganiach brało udział 350 mundurowych z całego kraju.

Adrianowi gratulujemy i kibicujemy podczas kolejnych zawodów.

KPP w Kłodzku
podinsp. Wioletta Martuszewska
 

 

Powrót na górę strony