Bieżące informacje

Zależy nam, aby każdy z mieszkańców znał swojego dzielnicowego i mógł się z nim bez problemu skontaktować

Data publikacji 24.11.2022

Szanowni Państwo, zależy nam, aby każdy z mieszkańców znał swojego dzielnicowego i mógł się z nim skontaktować. Wszyscy dzielnicowi posiadają służbowe telefony komórkowe. Jeśli mieszkaniec ma problem i nie wie z kim o tym porozmawiać może zadzwonić do swojego dzielnicowego. Na pewno pomoże znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji lub skieruje do odpowiedniej instytucji.

Prezentujemy sylwetkę kolejnego dzielnicowego z naszego powiatu, którym jest
starszy aspirant Radosław Macura.


 

Jego rejon służbowy nr 2 to następujące ulice w Bystrzycy Kłodzkiej : Błękitna, Floriańska, Gagarina, Kłodzka, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kosmiczna, Miodowa, Lotników, Ludowa, 1-go Maja, Mickiewicza, Modrzewiowa, Międzyleśna, Osiedle Kolorowe, Osiedle Szkolne, Odrowąża, Okrzei 17-49 oraz 12-36, 1-go Sierpnia, 1000-lecia Państwa Polskiego, Henryka Sienkiewicza, Juliusz Słowackiego, Willowa, Orężna, Plac Szpitalny, Polna, Stefanii Sempołowskiej, Strażacka, Wojska Polskiego, Zielna, Osiedlowa, Robotnicza, Wesoła, Widokowa.

Plan działania priorytetowego:

Dzielnicowy rejonu służbowego w okresie 01.07.2022 - 31.12.2022 będzie realizował zadania zmierzające do wyeliminowania problemu dotyczącego spożywania alkoholu w rejonie sklepu „Świat alkoholi” oraz między budynkami wielorodzinnymi przy ul. Osiedle Szkolne w Bystrzycy Kłodzkiej.
Głównym celem zakładanego przedsięwzięcia jest poprawa aktualnej sytuacji oraz ograniczenie popełnianych wykroczeń społecznie uciążliwych wynikających z obowiązujących przepisów art. 43’ Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Podajemy kontakt do dzielnicowego starszego aspiranta Radosława Macury :

-telefon stacjonarny- 47 87 533 26,

-telefon komórkowy- 797 306 340

Z dzielnicowym można skontaktować się również wysyłając email

dzielnicowy.bystrzyca-klodzka2@klodzko.wr.policja.gov.pl

Szanowni Państwo, zależy nam, aby każdy z mieszkańców znał swojego dzielnicowego i mógł się z nim bez problemu skontaktować. 

Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku
podinspektor Wioletta Martuszewska

Powrót na górę strony