Bieżące informacje

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się spotkanie senior „Online” - zapraszamy

Data publikacji 30.11.2022

Policjanci powiatu kłodzkiego zapraszają seniorów do kolejnego spotkania w sieci na żywo, które odbędzie się 5 grudnia 2022 roku o godz. 9.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Zapraszamy do udziału.

Celem spotkań w sieci na żywo z seniorami jest przede wszystkim kontakt policjantów z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. W trakcie spotkań seniorzy są zapoznawani ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w  takim spotkaniu profilaktycznym uzyskają informacje, do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na danym terenie, jak również będą mogli zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po odpowiedzą policjanci.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z kłodzkimi policjantami, które odbędzie się  dnia 5 grudnia  2022 roku w godzinach 9.00-9.30  w serwisie YOUTUBE na profilu

https://youtu.be/rRmLqnMRjpo 

 

 

Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku

podinspektor Wioletta Martuszewska

Powrót na górę strony